Basında Biz

Yusuf Menceloğlu Antimic Sabancı Üniversitesi

Dezenfektanın nano hali

Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf Menceloğlu, Nanoteknoloji Laboratuvarı’nda geliştirdikleri, 3 aya kadar koruma sağlayan yüzey dezenfektanı Antimic®’i anlattı…

Milliyet – 26 Temmuz 2020

Yusuf Menceloğlu Antimic Sabancı Üniversitesi

Sabancı'dan 3 ay etkili dezenfektan

Sabancı Holding, Covid-19 mücadelesi kapsamında ürettiği 10 ton yeni nesil dezenfektanı Sağlık Bakanlığı’na bağışladı. Yapılan bağışla, 1,5 milyon metrekarelik bir alan dezenfekte edilebilecek…

Gazete Duvar – 30 Mart 2020

Antimic Hürriyet Haber

10 ton dezenfektan bağışladı

Sabancı Holding, yeni tip koronavirüs mücadelesi kapsamında 10 ton yeni nesil dezenfektanı Sağlık Bakanlığı’na bağışladı.

Hürriyet – 31 Mart 2020

Antimic Hürriyet Haber

Sabancı Holding'den dezenfektan bağışı

Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen ve uygulandığı ortamda bakteri ve virüslere karşı 3 aya kadar hijyen sağlayan Antimic ürünüyle sağlık emekçilerinin iş gücü yükünün hafifletilmesi mümkün olacak.

Hürriyet – 30 Mart 2020

Antimic Hürriyet Haber

Antimic, ‘nano temizleyici’ 7 ürünle 2 milyon ev hedefliyor

Sabancı Üniversitesi laboratuvarlarında geliştirilen ve Sabancı Holding iştiraklerinden Inovent desteğiyle ürüne dönüştürülen Antimic ürünleri pazara sunuldu. ‘Nano antibakteryal temizleyici’ olarak adlandırılan ve uzun süreli kalıcılık iddiası ile pazara giren Antimic, 7 ürünle ilk yıl 2 milyon eve girmeyi hedefliyor.

Hürriyet – 28 Mart 2011

Antimic Shift Delete Haber

Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!

Yaşamımızın neredeyse yüzde 90’ını iç mekanlarda geçiriyoruz ancak iç mekan hava kalitesi dış mekanlardan daha kirli. İç mekan hava kirleticilerini temizlemek için özel olarak tasarlanan Mia Air hava temizleme cihazını inceledik.

Shift Delete – 15 Ocak 2021

Menü